БУТИ ЧИ НЕ БУТИ: АБО НАВІЩО ПЕРЕХОДИТИ НА ГАЗ

Перехід на газ є актуальним для багатьох автолюбителів через постійне подорожчання бензину. Газобалонне обладнання експлуатується в Україні вже давно, тому по його використанню накопичилася певна статистика. Економія коштів є найголовнішим аргументом встановлення ГБО на авто.

З іншого боку, затяті противники газифікації транспортного засобу існують. Подібні суперечності виникають через негативний досвід експлуатації автомобіля, а також поширені міфи.

Найчастіше забобони концентруються навколо питання безпеки, нанесенні шкоди двигуну, зменшення ресурсу свічок запалювання.

Додаткова паливна система потребує особливої уваги і обслуговування. Деякі автомобілісти після установки газового обладнання ігнорують таку необхідність, провокуючи виникнення поломок і проблем.

ДОЦІЛЬНІСТЬ ПЕРЕХОДУ НА ГАЗ

                    Кожен автолюбитель самостійно приймає рішення про раціональність встановлення газу на авто. Розвиток сучасних технологій дозволяє використовувати подвійну паливну систему з високою ефективністю і надійністю. Встановити ГБО легко. Для цього краще звертатися до дилерів серйозних виробників газобалонного обладнання, СТО яких розташовані в різних містах України. Вам запропонують швидку якісну установку та технічне обслуговування авто на довгостроковій основі з надійною гарантією.

Догляд за транспортним засобом в наші дні — обов'язок професіоналів. Вартість монтажу ГБО залежить від марки автомобіля і його віку. На вітчизняні моделі авто, у порівнянні з сучасними зарубіжними, встановити газ набагато дешевше. У будь-якому випадку, витрата альтернативного палива не повинна перевищувати споживання бензину більш ніж на 10%.

ВПЛИВ ГБО НА РОБОТУ АВТОМОБІЛЬНОГО ДВИГУНА

Чи обґрунтовані твердження, що втрата потужності, компресії двигуна, його перегрів, значне зниження динаміки транспортного засобу безпосередньо пов'язані з використанням газу в якості автомобільного палива?

При правильній установці газобалонного обладнання можна відзначити такий вплив на моторну групу:

  • високе октанове число газу запобігає детонацію двигуна, сприяючи кращому розподілу горючої суміші всередині простору мотора;
  • пари газу не пошкоджують масляну плівку на стінках циліндрів, знижуючи тертя частин моторної групи;
  • газ не засмічує моторне масло своїми продуктами горіння через більшу летючість в порівнянні з бензином;
  • в камері згоряння двигуна не утворюється нагар.

Це паливо практично не виділяє отруйних речовин, тому відповідає всім сучасним вимогам з екології. За умови якісної установки ГБО автомобіль отримує 2 паливні системи. Це збільшує запас його ходу під час подорожі .

НЕБЕЗПЕКА ВИБУХУ ГАЗОВОГО БАЛОНА

Використання газу в якості палива для авто приховує в собі «роздуту» небезпеку, ніби-то балон може вибухнути. На практиці виходять інші результати. Якщо в установці обладнання беруть участь професіонали, то ймовірність пошкодження авто сильно знижується. Стінки газового балона мають товщину до 6 мм і здатні захистити навіть від зовнішнього вогню.

Сучасні технології у виробництві балонів і застосування при установці газової паливної системи мультиклапанів класу E значно підвищують рівень безпеки. Балон, заповнений пропан-бутаном, значно безпечніше штатного бензинового бака.

Якісну установку, планове сервісне обслуговування можна замовити в мережі СТО I-TRONIC на сайті https://i-tronic.com.ua. Це кращий варіант «газифікації» автомобіля з впровадженням перевірено італійського бренду, який є найкращим виробником газобалонного обладнання для автомобілів.

поділитися